Kurumsal

Firmamız 2005 yılında Ünal HANCI tarafından ÖZSAN TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ. firması adı altında Denizli'de kurulmuştur. Bu tarihten itibaren Tekstil ve Ev Tekstil ürünlerini üretmeye başlamıştır.

Firmamız 2015 yılında yeniden yapılanma ve inovasyon çalışmaları yönünde COTTONSHEETS  ve BULVAR HOME marka tesciliyle, gelişen Dünya pazarındaki varlığını koruyarak Denizli Nazif Zorlu Bölgesinde 2500 m2'si kapalı ,3500 m2 alana sahip tesisini faaliyete geçirmiştir. 

Türkiye'de, sadece maddi kazanç sağlamanın dışında kaliteli ürün, kaliteli hizmet, doğru ve hızlı zamanlama faktörünü gözeterek üretmenin bir firma için en önemli getirisi olduğunu düşünüyoruz. 


VİZYONUMUZ

Günümüzde hızla gelişen teknoloji yarışında, son teknolojik donanıma sahip makine parkurumuz ile yerimizi alıp, sınırların hızla kalktığı, insanların birbirlerine ulaşmada artık sınır tanımadığı bir Dünya'da tekstil ve ev tekstil sektöründe aranılan bir marka olabilmektir. 

MİSYONUMUZ

Ürünlerimiz üretim aşamasında çevreye saygılı, insan sağlığı ve göz estetiği düşünülerek imal edilmektedir. Bunun yanı sıra sağlamlık da en önemli prensiplerimiz arasındadır. Konusunda uzman personelimiz,üstün teknolojimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteyi en uygun fiyata sunmak ve bu yönde hizmet etmeye devam edecektir. 

KALİTE POLİTİKAMIZ 

Sağlıklı bir çevrenin olmadığı yerde, yaşamın ve üretiminde olamayacağı gerçeğini göz önünde tutarak kaliteli, çevreye duyarlı üretim yapmak bizim için bir ilkedir.